Tere tulemast Angroo e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

VÄRV FLAT 9L 34010

VÄRV FLAT 9L 34010

27,60 €

Tootekood: 10218
Ühik: tk
Laoseis: 20
Kogus:   tk Lisa korvi


Eskaro Flat on täismatt valge vesialuseline kruntvärv kuivadesse ja niisketesse ruumidesse. Flat on hea kattevõimega, mugavalt pinnale kantav, ei pritsi värvimisel. Kergesti lihvitav. Kuivades moodustab ühtlase, täismati pinnakatte, mis talub kerget märgpuhastust. Vähendab kattevärvi kulu.

Flat sobib tundlikele ja allergilistele inimestele. Vastab ehitusmaterjalide emissiooniklassi M1 nõuetele. Eritab ruumi siseõhku võimalikult vähe kahjulikke ühendeid. Tootele on omistatud Eesti Allergialiidu tunnustus.

Kasutusala: Kruntvärv vesialuselistele kattevärvidele (Akrit, Mattilda, Structura, Akzent jt). Sobib lagede ja seinte kruntimiseks kuivades ja niisketes ruumides (elutoad, bürood, koridorid, klassid jt. ühiskondlikud ruumid). Sobib kasutamiseks väiksemat pesukindlust nõudvate ruumide seinte värvimiseks. Ei sobi mööbli, põrandate, uste värvimiseks.

Värvitavad pinnad: Uued või varem värvitud mineraalpinnad: betoon-, kergbetoon-, kipsplaat-, puitkiudplaat-, krohvitud-, pahteldatud, klaaskiudtapeediga või teiste ülevärvitavate seinakattematerjalidega kaetud pinnad.

• Katvus: 8-12 m²/l sõltuvalt pinna imavusest
• Kuivamisaeg (+20C; RH 50%): 1 - 2 h. Madalamal temperatuuril ja suurema õhuniiskuse korral kuivamisaeg pikeneb.
• Vedeldi: vesi
• Töövahendid: värvirull (niidi pikkusega10-14mm), värvipihusti (düüsi läbimõõduga 0,021 – 0,027 tolli)
• Toonimine: toonitav heledates toonides Eskarocolor toonimissüsteemi alusel
• Värvimistingimused: õhu- ja pinnatemperatuur +10 ... +25 °С ja suhtelise õhuniiskusel alla 80%.

NB! E-poes on müügil valget tooni värv. Angroo kauplustes on võimalik värvi toonida heledatesse toonidesse (A-alusvärv) Eskarocolor värvikaartide järgi.