Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

PULBERKUSTUTI 1KG ABC

PULBERKUSTUTI 1KG ABC

15,80 €

Tulekustuti PL 1kg pulber. ABC-pulberkustuti on täna Eestis enamlevinud käsikustuti tüüp. Pulberkustuti on võitnud suure populaarsuse oma universaalsuse tõttu – kustutada saab tahkete ainete, põlevvedelike, gaaside ja kuni 1000V pingestatud elektriseadmete tulekahjusid. Pulberkustuti talub ka külmakraade. Kustutit on võimalik täita. Pulberkustutit kasutatakse sõiduautodes, sellel on kaasas transportkinniti. Tulekustuti on varustatud kontrollkleebisega.

Pulberkustutit kustutades peab arvestama suurte ja kulukate koristustöödega ning riskiga, et kõikjale tungiv pulbritolm võib kahjustada tulest puutumata vara. Seetõttu ei kasutata pulberkustuteid koduses majapidamises. Kasulik on ka teada, et põlevvedelike kustutamisel puudub pulbril järelmõju – väikseimgi leek või säde süütab tule endises suuruses.

  • Pulberkustuti on nõutav sõiduautos (1kg), kaubikus (2kg), garaažis (6kg). Tutvu lähemalt seadusandlusega www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=616710
  • Pulberkustutit tuleb lasta kontrollida iga kahe aasta tagant! Kui kustutile mõjub niiskus, vibratsioon või muu kahjustav mõju, kontrollitakse kustutit iga aasta tagant. Pulberkustuti vajab hooldust iga 10 aasta järel (kui tootjafirma ei näe ette tihedamat hooldust) ja peale igat kasutuskorda, kuna peale kustutamist kaotab pulberkustuti surve paari tunni jooksul.
  • 14920
  • tk
  • 2