Tere tulemast Angroo e-pood e-tellimiskeskusesse.
Logi sisse või Registreeru kasutajaks

MIRA 3230 15KG SUPERRAPIDFIX

MIRA 3230 15KG SUPERRAPIDFIX

19,35 €

Tootekood: 15215
Ühik: tk
Laoseis: 13
Kogus:   tk Lisa korvi


Toote kirjeldus Valge, tsemendi baasil, külmakindel, veekindel, kiirkivinev, polümeeridega tugevdatud kuivsegu.Kasutusalad Igat tüüpi keraamiliste, klinkerplaatide ja looduskivi paigaldamiseks seintel ja põrandatel, sise- ja välistingimustes, kuivades ning niisketes ruumides. Eriti sobilik küttega põrandatele, klaasmosaiigi, õhukeste poolläbipaistvate plaatide, marmori jmt. paigadamiseks.
Aluspinna tüüp Mõõduka deformatsiooniga põrandad ja seinad nagu krohvitud
müüritised, kiviseinad, kipsplaadid, kipskrohv, betoonelemendid ja kergbetoonelemendid keskmise mahukõikuvusega.
Aluspinna ettevalmistus
Aluspind peab olema kandev, stabiilne, pragudeta, puhas tolmust, rasvast ja tsemendipiimast. Pind peaks olema nii kuiv, et mira 4180 primer imendub.
Vanadele plaatidele ja värvitud pindadele paigaldades veenduda, et plaadid ja värv on tugevalt kinnitatud. Pind puhastada kasutades mira 7110 base cleanerit.
Absorbeeruvad pinnad kruntida 4180 primeriga ja niisked ruumid teha veetihedaks vastavalt ETAG 022 reeglitele ning mira juhendile. Parima tulemuse saamiseks kasutada segumikserit. Pulber, vesi ja aluspind peavad olema soovitusliku töötemperatuuri piires. Plaadisegu tuleb kasutada 30 min. jooksul pärast valmissegamist. Ei ole soovitav kanda segu suurematele pindadele, kui jõutakse plaatidega katta enne kooriku tekkimist. 3230 superrapidfix laotada pinnale ja hõõruda laiali segukammi sirge servaga, seejärel kammida läbi hambulise servaga. Segukamm valida vastavalt plaadile. Plaadid suruda märga segusse. Kontrollida, et plaadi tagakülg oleks seguga täielikult kaetud. Keeruliste objektide puhul nagu verandad, fassaadid, basseinid jmt on vajalik segu kanda nii aluspinnale kui plaadile,
et saavutada 100%-line kattuvus. Suuremad pinnad kui 36m² või küljega pikemad kui 8m jaotatakse tavaliselt eraldi töötavateks osadeks läbi kogu konstruktsioon.
Sõltuvalt plaatide imavusest ja ruumi temperatuurist on pind valmis edasiseks töötluseks umbes 1-2 tunni pärast.