Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

MIRA  135  1,2KG  SUPERCOLOR

MIRA 135 1,2KG SUPERCOLOR

3,89 €

Kasutusalad: Keraamiliste, klinkerplaatide vuukimiseks seintel ja põrandatel, sise-ja välitingimustes, kuivades ning niisketes ruumides.
Bakterite kapillaarne läbitungimine on tihedas ja kompaktses vuugis minimaalne. Vuugid kannatavad suurt koormust ja intensiivset puhastamist. Seetõttu on supercolour eriti sobiv kasutamiseks niisketes ruumides.

Plaadi tüüp: Supercolour sobib kasutamiseks kõikide plaaditüüpide ja looduskivi puhul, eriti sobiv mitteimavate plaatide puhul.

Aluspinna ettevalmistus: Vuugid peavad olema kuivad, puhtad õlist, rasvast, tolmust jms, mis võivad halvendada naket.

Kasutamine: 15kg pulbrit segada 3,6-3,9l puhta veega. Parima tulemuse saamiseks segada aeglaste pööretega segumikseriga, et vältida õhu sattumist segusse. Pulber, vesi ja aluspind peavad olema soovitusliku töötemperatuuri piires. Segada 2-3 min ühtlaseks klimpideta massiks.
Segu on nüüd valmis kasutamiseks 1-2 tunni jooksul pärast valmissegamist.
mira supercolour kanda pinnale kummilabidaga diagonaalselt vuukide suhtes nii, et vuugid saavad üleni täidetud. Kui supercolour on kuivanud, kuid veel plastne tuleb liigne vuugitäide eemaldada kergelt niiske käsnaga. Käsn hoida puhas.
Kui vuugisegu on kuiv, kuid mitte lõplikult kivistunud, poleerida pind karukeelega. Vuugid saavutavad lõpliku tugevuse, kui hoida neid niiskena 1-2 päeva. Kui aluspind või plaadid on väga absorbeeruvad, tuleks vuuke niisutada käsnaga.
supercolour jäänused eemaldada mira 7120 ceramic cleaner abil, kuid mitte varem kui 2 päeva möödudes vuukimisest.
Sõltuvalt plaatide imavusest ja ruumi temperatuurist kannatab pind vähest liiklemist 3-6 tunni pärast ja täiskoormamist 7 päeva pärast.

Ohutus: Toode sisaldab tsementi, järgige tsemendiga töötamise ohutusnõudeid.
Toode on valmistatud valge tsemendi baasil, millel on loomulik väga madal kuuevalentse kroomi sisaldus, jäädes alati alla lubatud piirmäära 2 mg/kg.

  • 15022
  • tk
  • 2