Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

MIRA 120 15KG RUSTIC

Kasutusalad: Keraamiliste, klinkerplaatide vuukimiseks seintel ja põrandatel, sise-ja välitingimustes, kuivades ning niisketes ruumides. Suure koormusega pindadel ja puitaluspindadel on vajalik 4300 flex emulsiooni lisamine. Vuugi laius 3-15mm.

Plaadi tüüp: Rustic sobib kasutamiseks kõikide plaaditüüpide ja looduskivi puhul.

Aluspinna ettevalmistus: Vuugid peavad olema kuivad, puhtad õlist, rasvast, tolmust jms, mis võivad halvendada naket.

Kasutamine: 15kg pulbrit segada 3,0-3,2l puhta veega. Puitpindade puhul segada lisaks 1 osa 4300 flex emulsiooni 5 osa veega; eriti tiheda vuugi puhul on segamisvahekord 1 osa flexi 8 osa veega. Kui lisatakse flex emulsiooni, tuleb vedeliku osa suurendada u. 3,4l-ni 15kg pulbri kohta. Parima tulemuse saamiseks segada aeglaste pööretega segumikseriga, et vältida õhu sattumist segusse. Pulber, vesi ja aluspind peavad olema soovitusliku töötemperatuuri piires.
Segada 2-3 min ühtlaseks klimpideta massiks.
Segu on valmis kasutamiseks 6 tunni jooksul pärast valmissegamist.
rustic kanda pinnale kummilabidaga diagonaalselt vuukide suhtes nii, et vuugid saavad üleni täidetud. Kui rustic on kuivanud, kuid veel plastne tuleb liigne vuugitäide eemaldada kergelt niiske käsnaga. Käsn hoida puhas. Kui vuugisegu on kuiv, kuid mitte lõplikult kivistunud, poleerida pind karukeelega. Vuugid saavutavad lõpliku tugevuse, kui hoida neid niiskena 2 päeva. Kui aluspind või plaadid on väga absorbeeruvad, tuleks vuuke niisutada käsnaga.
rusticu jäänused eemaldada mira 7120 ceramic cleaner abil, kuid mitte varem kui 2 päeva möödudes vuukimisest.
Sõltuvalt plaatide imavusest ja ruumi temperatuurist kannatab pind vähest koormust 24 tunni pärast ja täiskoormamist 7 päeva pärast.

Ohutus: Toode sisaldab tsementi, rakendada tsemendikäitlemise erinõudeid.

  • 15077
  • tk
  • Tellimisel