Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

KN.KIPS   5KG (Elektrikergips)

KN.KIPS 5KG (Elektrikergips)

4,50 €

Knauf Elektrikergips on tööstuslikult valmistatud ehituskips, mida kasutatakse siseruumides. Ehituskips on kiiresti kivistuv, stabiilne ja ei mahukahane. Sobib erinevateks installatsioonitöödeks, nt elektrijuhtmete, seinakontaktide ja muude detailide kiireks kinnitamiseks. Samuti sobib nurgakaitseprofiilide ja krohvi majakliistude kinnitamiseks. Valmissegu tuleb ära kasutada 8 minuti jooksul.

Pinna ettevalmistus: Aluspind peab olema sile, puhas, kuiv, kandevõimeline, vormimäärde- ja tolmuvaba. Eemaldage koordunud tükid, mustus ja tolm. Imavad pinnad kruntige tootega Knauf Tiefengrund.

Segu valmistamine ja pahteldamine: Puistake Knauf Elektrikergips külma puhta veega (1 kg segu + umbes 0,45 liitrit vett) seguvanni ja segage kohe kuni moodustub ühtlane klimpideta mass. Valmissegu on kasutatav umbes 8 minutit. Läbisegatud kips kantakse pinnale kellu, pahtlilabida või muu sobiva tööriistaga. Kihi paksus võib olla mitu sentimeetrit. Pärast tahkumist võib pinda tasandada niiske nuustikuga. Elektrikukipsiga kinnitatud tüüblit võib koormata pärast 24 tunni möödumist. Töövahendid pesta koheselt peale kasutamist puhtaks.

  • 1516374
  • TK.
  • 242