Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

KEEMILINE ANKRULIIM 280ML P-300SF 127051

KEEMILINE ANKRULIIM 280ML P-300SF 127051

15,60 €

  • 10546
  • tk
  • 12
SOUDAFIX P300-SF on kahekomponentne keemiline ankur, mis on ette nähtud ankurdusvarraste, tikkpoltide, sarrusvarraste, keermestatud kraede, profiilmaterjalide jne surveta kinnitamiseks mitmesugustesse täis- või õõnesmaterjalidesse, näiteks mittemõranev betoon, kergbetoon, täistellised, õõnestellised, poorbetoon, looduslik kivi, kipsplaatseinad jne.

Kasutamine:

Standardkinnitite kinnitamiseks täis- ja õõnesehitustoodetesse. Surveta kinnitus võimaldab kasutada ka servade läheduses. Võib kasutada müüritise vuukide parandamiseks. Puurige soovitatud sügavusega ava. Puhastage puuritud ava hoolikalt harja ja suruõhuga. Keerake segamisotsak padrunile. Suruge välja 10 cm pikkune mittekasutatav materjalikogus (papitükile), kuni tekib ühtlane värvus (tumehall) ja materjal on hästi segatud. Täismaterjalis täitke puuritud ava täielikult ülemise ääreni. Õõnestellises olevasse avasse pange hülss ja täitke selle ava, kuni vaik surutakse välja hülsi väikeavadest. Pange ankurdusvarras avasse seda vasakuleparemale keerates. Kontrollige, et puuritud ava on piisavalt täidetud. Oodake, kuni vaik on kõvenenud. Ärge ankrut kõvenemise ajal liigutage. Laske avast väljunud vaik samuti ära kuivada. Eemaldage see pärast kõvenemist haamri ja meisliga. Paigaldage kinnitatav osa rakendades lubatud pöördemomenti.

Pinnad:

Tüüp: kõik poorsete ehitusmaterjalide pinnad, siledal või mittepoorsel pinnal on ebarahuldav nakkuvus. Seisukord: puhas, kuiv, tolmu- ja rasvavaba. Pinnatöötlus: aluspindade eritöötlus pole vajalik. Õõnesmaterjalides tuleb kasutada hülsse.

Kasutustemperatuur:

+5°C kuni +35°C

Puhastamine:

Enne kõvenemist pühkige liigne vaik ära ja puhastage lakibensiini või atsetooniga. Pärast kõvenemist on soovitatav on lasta vaik täielikult kõveneda, siis saab seda haamri ja meisli abil hõlpsalt eemaldada.

Säilivusaeg:

Originaalpakendis 18 kuud. Hoidke jahedas ja kuivas kohas temperatuuril +5°C kuni +25°C