Ei leidnud sobivaid tulemusi. Proovi otsida üldisema märksõna järgi.

BAUROC VUUGISARRUS Murf.Compact A-80 30m

BAUROC VUUGISARRUS Murf.Compact A-80 30m

65,60 €

Vuugisarrus Murfor® Compact-A on punutud terasvõrk mida tarnitakse rulli keeratuna. Ühes rullis on 30m sarrust. Tänu kergele kaalule (üks rull 3kg) ja väikestele mõõtmetele on seda ohutu ja lihtne transportida ning ladustada – ei ole vaja spetsiaalseid tõsteseadmeid. Kasutamisel on sarrust lihtne lahti rullida ja õigesse mõõtu lõigata, mis vähendab mõõtu lõikamisest tulenevaid kadusid.

Plokkmüüritise armeerimine ei ole kohustuslik, vaid on soovituslik. Murfor® Compact-A armatuurivõrku kasutatakse pragude tekkimise ohu vähendamiseks bauroc plokkseintes. Kitsamad kui 3m mittekandvad seinad ei vaja reeglina armeerimist. Bauroc plokkseintes soovitatakse igal korrusel armeerida kõige esimese vuugi, iga neljanda vuugi ja kõige viimase vuugi.

  • 1425588
  • RULL
  • 3
Vuugisarrus Murfor
Vuugisarrus Murfor® Compact-A on punutud terasvõrk mida tarnitakse rulli keeratuna. Ühes rullis on 30 m sarrust ja seda on saada kahe laiusega 40 mm ja 80 mm. Tänu kergele kaalule (üks rull 3 kg) ja väikestele mõõtmetele on seda ohutu ja lihtne transportida ning ladustada – ei ole vaja spetsiaalseid tõsteseadmeid. Kasutamisel on sarrust lihtne lahti rullida ja õigesse mõõtu lõigata, mis vähendab mõõtu lõikamisest tulenevaid kadusid.